Specialiální kosmetická péče

Ikonka Ošetření pleti za pomoci peelingových technik.

Speciální ošetření pleti, za účelem intenzivního odstranění odumřelých buněk.
To lze provádět pomocí enzymatického a chemického peelingu nebo za pomoci DERMABRAZE.
Chemický peeling s AHA kyselinami a DERMABRAZI lze provádět pouze od podzimu do jara, kdy není tak intenzivní sluneční UV záření. To může zásadním způsobem ovlivnit výsledný efekt, jelikož vyšší dávky záření způsobují pigmentové skvrny nebo hyperpigmentaci.

Ikonka Enzymatický peeling pleti

Enzymatický peeling je v současné době nejjemnější metodou exfoliace.
Nefunguje na bázi mechanické exfoliace jako klasické zrníčkové peelingy, tudíž pleť neodírá a nijak nedráždí.
Při enzymatickém peelingu dochází k odstraňování zrohovatělých buněk pouze ze svrchní vrstvy pokožky, a to pomocí čistě přírodních biologických enzymů, jako je aloe vera, dýně, ananas nebo další ovocné enzymy.
Ty neporuší a neodstraní celou svrchní vrstvu pokožky, ale pouze urychlí přírodní exfoliační procesy.
Enzymatický peeling jako nejšetrnější z metod peelingů lze provádět během celého roku.

Ikonka Chemický peeling s AHA kyselinami

Speciální metoda založená na ošetření pleti ovocnými kyselinami.
Intenzivní péče dokáže odstranit i hlubší nerovnosti na povrchu kůže, nežádoucí pigmentaci, skvrny a jemné vrásky.
Výrazně prozáří unavenou a bledou pleť.
Výsledek je rychle viditelný. Pleť vypadá mladší, má stejnoměrný svěží povrch.
Ošetření se nedoporučuje provádět na jaře a v létě. Ideální období je podzim a zima, kdy dochází ke snížení slunečního UV záření. To může způsobit nežádoucí pigmentové skvrny.

Ikonka DERMAPEEL - Urban White

DERMA PEEL – je systém vyvinutý k obnovení mladistvého vzhledu obličeje a dosažení jemnější a prosvětlenější pleti. Je ideální k ošetření mimických vrásek, jizev a stop po akné.
Ošetření kombinuje 5 metod, jež jsou vůči pleti neagresivní a přitom jsou schopny zásadně ovlivnit hlubší vrstvy pokožky.
Nové složení s prvky URBAN WHITE patří k nové generaci bělících ošetření a významně rozšiřují účinnost základní řady. Působí přímo na střed buňky, která je zodpovědná za nežádoucí pigmentaci pleti.
Výsledkem ošetření je vyrovnaný barevný tón pleti, s prozářeným a jasným výrazem. Jemné mimické linky jsou vyhlazeny, barevný tón pleti je sjednocen.

Ikonka ANTI -AGING protivrásková péče

Ikonka GLOBAL LIFT

Nová řada Skeyndor Global Lift nabízí globální péči pro zralou pleť, jež vykazuje příznaky stárnutí – povadlá pleť bez tonusu, mělké mimické a hlubší výrazové vrásky. Přípravky využívají technologie ProGEN-in jež zpevňují ochablou pleť na obličeji a krku. Global Lift - ideální ošetření zralé pleti, zaměřené proti ukazatelům biologického stárnutí. Prodlužuje životnost dospělých buněk a podporuje tvorbu nových.
Nejlepších výsledků v boji proti stárnutí pleti dosáhneme využitím ukazatele PROGERINU. Progerin je toxický protein. Jeho vysoká koncentrace znamená vysoký biologický věk buněk, které rychleji stárnou. Skeyndor Global Lift s vlastní exkluzivně vyvinutou technologií ProGEN-in působí na progerin a zlepšuje funkci buněk pomocí biomimetického peptidu elafinu, jehož hlavní funkcí je působit proti progerinu a elastáze, čímž zabraňuje ochabování pokožky.
Aktivní principy řady Global Lift tak mají vlastnosti, které pomáhají předcházet ochablosti pokožky, případně tento proces zvrátit a pleti dodat zpět její pevnost a hutnost.
Řada Skeyndor Global Lift nabízí kromě profesionálního ošetření i produkty pro domácí péči: liftingový krém pro smíšenou nebo suchou pleť a liftingový krém na oční okolí.

Ikonka SKEYNDOR - TIMELESS PRODIGY

Timeless Prodigy je řada luxusních produktů, které pomáhají v boji proti známkám stárnutí pleti. 100% účinnost Kombinace s vysokou koncentrací 25 exkluzivních a vědecky zvolených účinných látek, které spojují 3 strategie pro omlazení a navzájem se doplňují tak, aby byly vhodné pro všechny věkové skupiny.
Estetické ošetření pleti na vysoké úrovni minimalizuje stárnutí buněk. Výsledkem je viditelně omlazená, vypnutá a prozářená pleť. Při testování na více než 500 osobách byla prokázána 100% účinnost výrobků řady Timeless Prodigy. Spojením profesionálního salónního ošetření a následovné pravidelné domácí péče, zajistí řada Timeless Prodigy pleti celkový ultra-anti age výsledek. Řada obsahuje krém a sérum s jedinečnými účinnými látkami jako je damašská růže, extrakt z bílého lanýže nebo čaj Kombucha, známý jako ,,čaj dlouhověkosti“.Kombinace luxusu a vědy s jedinečným smyslovým zážitkem.
SKEYNDOR Vám přináší nejpokročilejší technologii a vytváří toto celkové anti-age ošetření, aby bylo možno definitivně bojovat proti známkám stárnutí pleti.
Jedinečné účinné látky
5 růstových faktorů, které zjemňují vzhled vrásek, stimulují vznik nových buněk, kůže se zdá být více omlazená.
50 milionů kmenových buněk z damašské růže, které redukují buněčné stárnutí, renovují a omlazují svrchní vrstvu pokožky, díky tomu je pokožka jasná a pevná.
Výsledkem je viditelně omlazená, vypnutá, hutnější a prozářená pleť.