Obličejové masáže

Ikonka Klasická masáž obličeje

Jedná se o jednu z nejkomplexněji působících masáží. Zahrnuje systematické a velice účinné tahy, jako je hlazení, hnětení a vyvíjení postupného tlaku na měkké tkáně obličeje, krku, hrudníku a dekoltu. Cílem je navození celkového stavu uvolnění a relaxace. Ošetření v oblasti očí a čela je účinné též k odstranění bolestí hlavy. Veškeré hmaty uvolňují napětí mimických svalů a výrazně zlepšují celkový vzhled pleti. I základní masáž obličeje dokáže na několik měsíců změnit výrazovou tvář klientky.

Ikonka Lymfatická masáž obličeje

Speciální masážní technika, která blahodárně působí na obličej, vyhlazuje ho, detoxikuje a obnovuje správný tok lymfy. Díky odvodu toxických látek z oblasti obličeje dochází ke zjemnění a zkvalitnění pokožky. Po manuální lymfodrenáži obličeje se ukládá méně tuků a urychluje se podkožní metabolismus. Výrazně potlačuje vznik vrásek, otoky v okolí očí, akné a nerovnosti na pokožce.

Ikonka Liftingová masáž obličeje

Velice účinná masáž obličeje s ihned viditelným účinkem. Lifting je znám jako metoda vypnutí a vyhlazení povadlé pleti. Speciální tahy lyftingové masáže se zaměřují na mimické svaly obličeje, na jeho prokrvení a vypnutí. Zpomalují stárnutí pleti, vznik vrásek, podporují regeneraci, snižují napětí v obličeji, výrazně zvyšují pružnost pokožky a celkově mají pozitivní vliv na psychiku.

Ikonka Mikromasáž očního okolí

Mikromasáž je speciální druh kosmetické masáže, působící na citlivou oblast v okolí očí. Při masáži se snižuje prohloubení vrásek, zmenšují se váčky pod očima a upravuje se nitrooční tlak. Výrazně působí i na pevnost obočí, které má postupem času tendenci klesat. Masáž má příznivý vliv i na výživu pokožky, zvyšuje pružnost, odstraňuje únavu a pomáhá vyplavovat toxiny.

Ikonka Masáž obličeje s křišťály

Křišťálová masáž obličeje, krku a dekoltu se provádí za pomoci dvou masážních tyčinek z pravých křišťálů. Ty se přikládají na akupresurní body s drenážním efektem, aby se docílilo žádané detoxikace. Ošetření křišťály dodá pokožce novou energii, navrací rovnováhu, čistí a odstraňuje blokády, které narušují volný tok energie. Tato luxusní procedura Vás nejen příjemně uvolní a zrelaxuje, ale zanechá Vaši pleť křišťálově čistou a dokonale zregenerovanou.

Ikonka Masáž obličeje lávovými kameny

Velice příjemná procedura, která přináší harmonickou kompozici tepelných účinků lávových kamenů a kosmetické masáže. Výsledkem je výrazné uvolnění mimických svalů, regenerace pleti a povzbuzení lymfatického systému. To vše přispívá nejen k výraznému zlepšení fyzického vzhledu, ale i k celkové relaxaci organismu, navození duševní pohody a vnitřního klidu.