Doplňkové služby

Ikonka Depilace nahřátým voskem

Depilace teplým voskem Vám umožní zbavit se ochlupení na jakémkoliv místě Vašeho těla a to během velice krátké doby. Používá se téměř na všechny části těla - obličejové partie, ruce, záda, třísla a nohy. Vlivem vytržení z mateřské cibulky dochází k výraznému oslabení růstu a síly chloupku. Při pravidelném odstraňování je růst výrazně omezen, chloupky jsou jemnější a méně pigmentované. Díky tomu se nežádoucího ochlupení zbavíte na mnohem delší dobu a s větším efektem, než při klasickém holení nebo po použití komerčních depilačních krémů. Chloupky je potřeba před depilací nechat dorůst na cca 5 mm aby se na depilační pásky dostatečně zachytili.

Ikonka Nehtová manikůra, lakování nehtů

MANIKÚRA je především záležitostí estetickou. Mít krásné a zdravé nehty je přáním každé ženy. Nicméně krásně upravená ruka je zároveň zárukou, že nedojde k některým onemocněním jako jsou záděry, nesprávně rostlé nehty apod. Péče o ruce je již nedílnou součástí péče o tělo, proto je vhodná i pro muže. Kromě základní manikůry nabízím také lakování nehtů a P-Shine.

Ikonka Parafínové zábaly rukou

Parafínová lázeň a zábaly představují proceduru, která kombinuje zdravotní i estetické účinky. Působí blahodárně na celou nervovou soustavu. Po terapii jsou ruce odpočinuté, hladké, jemné a sametově hebké. Pravidelnými zábaly se docílí zpevnění nehtů, krásně jemné a hedvábné pokožky. Je zde viditelné okamžité omlazení. Dojde i k uvolnění bolestivých kloubů a ztuhlého zápěstí, které jsou následkem jednostranné námahy, např. při práci na počítači. Aplikace parafínu není nijak limitována, můžete si ji dopřávat, jak často budete chtít.